Hallitus 2020-2021

Pispalan Moreeni ry:n hallitus 2020-2021

Puheenjohtajat:
Wallenius Katja
puh. 040 5511 164
moreeninhallitus@gmail.com
katja.a.wallenius@gmail.com

Varapuheenjohtaja Axén Piia
piiatwin@gmail.com

Jäsenet:

Hildén Juha
puh. 0400 622 980
remotek@kolumbus.fi
• Haulitehtaan varaukset puh. 040 547 9904

Ikonen Jukka
puh. 0500 691 758
jukka_ikonen@kolumbus.fi

Pispa Kaija
puh. 050 3007 455
kaija.pispa@gmail.com

Pulkkinen Ari
puh. 050 3479 390
ari@haulibros.com

Vares Mari
puh. 040 5178 284
mari.vares@tampere.fi

Väisänen Veli-Pekka
puh. 0400 494 814
veli-pekka.vaisanen@accpoint.fi

Valtakari Antti
antti.valtakari@kolumbus.fi
puh. 0400 633 306

Lisäksi muita toimihenkilöitä:

Sirén Jukka
puh. 03-3765 993, 050 337 7860
jusiren@hotmail.com
•  matkailuvastaava

Sjöblom Mårten
puh. 0400 232 213
marten.sjoblom@maru.fi
•  kaavat, kävelykierrokset ja haastattelutaltioinnit